Unofficial translation by Google:
Колку пати е видена оваа страна:
Вкупно: 1460  |   Денес: 1

Share

Моментално на страната:
Online: 1 корисник

Пријатели

 

 

 

Балканијада во кадети во фудбал дон 17 години ''Охрид 2013'' на Градски стадион ''Билјанини Извори''

Напишано од Иван Цветкоски (ivan) на 29 Jun 2013
Вести >>

 Викендов, 29 и 30 јуни, на Градскиот Стадион Билјанини Извори се одржува БАЛКАНИЈАДА ВО КАФЕТИ ВО ФУДБАЛ ДО 17 години ''Охрид 2013''.

На Балканијадата учество ќе земат осум екипи и тоа Градска репрезентација Охрид/Струга, Градска репрезентација Мостар,Градска репрезентација Вуковар, Фудбалски Клуб Работнички Скопје, Градска репрезентација Куманово,Јужна регија Црна Гора, Фудбалски клуб Војводина- Нови Сад, Фудбалски Клуб Леотар - Требиње.


 

Последна промена: 29 Jun 2013 во 12:51 PM

Назад
 

Февруари 2018
ПВСЧПСН
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28