Unofficial translation by Google:
Колку пати е видена оваа страна:
Вкупно: 940  |   Денес: 1

Share

Моментално на страната:
Online: 2 корисници

Пријатели

 

 

 

„Златно славејче во петок на Градски базен „Атина Бoјаџи„

Напишано од Иван Цветкоски (ivan) на 14 Aug 2013
Вести >>

 Ј.П. „Билјанини Извори„ продолжува со проектот „Ј.П. Билјанини Извори за децата„.

Во рамките на овој проект на 16 Август (петок) со почеток во 19,30 часот на Градскот базен „Атина Бојаџи„ ќе гостува детскиот фестивал ЗЛАТНО СЛАВЕЈЧЕ.

Водител на фестивалот ќе биде Жанко Зш Голабоски.

 

Цена на влезница: 60 денари за цело семејство.

Последна промена: 14 Aug 2013 во 1:10 PM

Назад
 

Февруари 2018
ПВСЧПСН
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28