Unofficial translation by Google:
Колку пати е видена оваа страна:
Вкупно: 1251  |   Денес: 1

Share

Моментално на страната:
Online: 1 корисник

Пријатели

 

 

 

Куп на Детска фудбалска лига на Градскиот стадион „Билјанини Извориќ

Напишано од Иван Цветкоски (ivan) на 29 Aug 2013
Вести >>

Ј.П.„Билјанини Извори„ во соработка со Детската Фудбалска Лига - Југозападен регион на 29 и 30 август на Градскиот Стадион во склоп на СРЦ Билјанини Извори организира Куп на Детска Фудбалска Лига - Југозападен регион во кој куп ќе учествуваат 27 екипи од Охрид, Струга и Дебар.

Натпреварите започнуваат на 29 (четврток) со почеток во 09,00 часот.

 

 

Последна промена: 29 Aug 2013 во 9:22 AM

Назад
 

Февруари 2018
ПВСЧПСН
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28