Unofficial translation by Google:
Колку пати е видена оваа страна:
Вкупно: 989  |   Денес: 1

Share

Моментално на страната:
Online: 2 корисници

Пријатели

 

 

 

Пуштен во употреба Двокатниот панорамски автобус

Напишано од Иван Цветкоски (ivan) на 07 Aug 2013
Вести >>

 Денес и официјално Ј.П. „Билјанини Извори„ го пушти во употреба Двокатниот панорамски автобус. Промотивно бесплатно возење имаа лицата со попреченост.

Сите заинтересирани граѓани кои сакаат да го закупат автобусот (дневен закуп или на километар) можат да се јават на контакт телефонски број 078/ 261-164 (Владо Милошески)

 

 

Последна промена: 07 Aug 2013 во 2:25 PM

Назад
 

Февруари 2018
ПВСЧПСН
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28